Connecting

Projektant Rurociągów (B2B)

Job title: Projektant Rurociągów (B2B)
Contract Type: Contract
Location: Gdańsk, Poland
Industry:
Salary: €1 per month
Reference: 77707
Contact Name: Bartlomiej Kulesza
Phone Number: +48 22 307 72 29
Job Published: 23 days ago

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy – topowego dostawcy kompleksowych rozwiązań dla branży Oil&Gas/Offshore, poszukujemy:

Projektant Rurociągów (contracting)

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • Szkolenie z Autodesk Auto Plant 3D
  • Współpracę przez okres 12 miesięcy lub dłuższy
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz nowoczesne biuro
  • Możliwość pracy na projektach realizowanych dla największych firm w branży
  • Pracę 8 h dziennie lub więcej
  • Pracę w międzynarodowych zespołach
Zadania:
  • Praca przy wsparciu budowania modelu 3D oraz powstałej na jego bazie dokumentacji 2D (plany, arrangement-y, rysunki izometryczne, listy materiałowe, etc.)
  • Projektowanie systemów rurarskich, podpór rurociągów, fundamentów dla urządzeń, modelowanie urządzeń, elementy tubingowe, inne elementy wyposażenia na potrzeby projektów w branży Oil&Gas/Offshore/Petrochemiczej
  • Udział w rewizjach dokumentacji
  • Bliska współpraca w ramach mulidyscyplinarnych zespołów
Oczekiwania:
  • Komunikatywność
  • Wykształcenie techniczne
  • Min. kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu systemów rurowych/konstrukcji stalowych
  • Posiadanie wyobraźni przestrzennej
  • Umiejętność posługiwania się systemami CAD 3D: (Autodesk: AutoCAD, Plant 3D, Advance Steel lub inne  systemy CAD uwzgledniające 3D PDMS, PDS, Smart Plant, Foran , Cadmatic etc.)
  • Dobra znajomość MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego