Connecting

Specjalista ds. Rozliczen

Job Title: Specjalista ds. Rozliczen
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-03-07
Reference: 78863
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: April 13, 2018 13:18

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier ds. Rozliczeń

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rozliczeń kontraktu budowlanego.
  • Rozliczanie robót realizowanych przez podwykonawców.
  • Wykonywanie obmiarów robót.
  • Nadzór i koordynacja prac związanych z budową drogi ekspresowej.
  • Kontrola materiałów.
  • Monitorowanie kosztów budowy, analiza ekomoniczna projektu.
  • Współpraca z kierownictwem kontraktu.
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość programów (MS Office, AutoCAD).
  • Umiejętność kosztorysowania.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy, pracy w zespole, komunikatywność.
Klient oferuje:

  • Ciekawą pracę przy dużym kontrakcie budowlanym.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności.
  • Niezbędne narzędzia.
  • Dostęp do benefitów pracowniczych (opieka medyczna, karta Multisport).