Connecting

Kierownik Robót Budowlanych

Job Title: Kierownik Robót Budowlanych
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-03-12
Reference: 79099
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: April 13, 2018 11:12

Dla naszego Klienta – grupy deweloperskiej, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK ROBÓT BUDOWLANYCH

Zakres zadań:

  • Prowadzenie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z wymaganiami kontraktu, specyfikacją techniczną.

  • Weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej.

  • Współpraca z kontrahentami.

  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej w trakcie realizacji robót.

  • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie.

  • Ścisła współpraca z kierownictwem kontraktu (Kierownik Budowy, Kierownik Projektu) oraz innymi działami w firmie.

  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (budownictwo).

  • Uprawnień budowlanych w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń
    w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

  • Kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi na stanowisku kierownika robót.

  • Wymagane doświadczenie przy realizacji inwestycji mieszkaniowych.

  • Znajomość programów: MS Project, AutoCad, MS Office.

  • Dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego,
    prawa pracy i przepisów BHP.

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności.

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferta:

  • Zatrudnienie na stałe w firmie, która specjalizuje się w wykonawstwie projektów z budownictwa mieszkaniowego.

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę.

  • Atrkcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość pracy przy interesujących inwestycjach.

  • Niezbędne narzędzia pracy, pakiet socjalny.