Connecting

Inżynier ds. eksploatacji sieci

Job Title: Inżynier ds. eksploatacji sieci
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: €1500 - €2000 per month
Start Date: 2018-03-16
Reference: 79403
Contact Name: Jan Iskrzycki
Contact Email: jan.iskrzycki@nesgt.com
Job Published: April 16, 2018 11:48

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

NES Polska dla firmy będącej operatorem sieci dystrybucyjnej świadczącym usługi dystrybucji na różnych poziomach napięcia oraz grupach taryfowych, poprzez nowoczesne Główne Punkty Zasilania (GPZ) o wysokim napięciu 110 kV oraz stacje transformatorowe średniego napięcia (SN/Nn) 15/0,4 kV, wspierającej właścicieli i inwestorów: specjalnych stref ekonomicznych, galerii i centrów handlowych, budynków biurowo-usługowych, przemysłowych i obiektów magazynowych, deweloperów osiedli mieszkaniowych, prowadzi rekrutacje na stanowisko:

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:
  • Nadzór i koordynacja prac w zakresie utrzymania i eksploatacji sieci elektroenergetycznej należącej do Spółki,
  • Organizowanie i koordynowanie prac związanych z pracami planowymi i procesem usuwania awarii,
  • Kontakty z innymi Operatorami systemów Dystrybucyjnych,
  • Opracowywanie planów przeglądów, eksploatacji i remontów sieci elektroenergetycznych
  • Nadzór nad realizacją zadań wynikających z planów przeglądów, eksploatacji i remontów sieci,
  • Nadzór i koordynacja prac realizowanych przez Dostawców zewnętrznych na sieci Spółki,
  • Uzgadnianie dokumentacji technicznej, odbiór prac, weryfikacja dokumentacji powykonawczej,
  • Standaryzacja urządzeń i rozwiązań technicznych.
  • Obsługa przyjmowania na majątek urządzeń i środków trwałych oraz ich likwidacji;
  • Przygotowanie raportów i analiza na potrzeby Spółki
Wymagania:
  • Wykształcenie – wyższe techniczne; „Inżynier elektroenergetyk”
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie eksploatacji sieci energetycznych SN i NN;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Microsoft Office;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Znajomość Ustawy Prawo Energetyczne, IRiESD, Zasad utrzymania i eksploatacji sieci NN i SN
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem w sytuacjach kryzysowych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Uprawnienia kwalifikacyjne w zakresie dozoru „bez ograniczeń napięcia”;
Klient oferuje:
  • Praca w rozpoznawalnej firmie na rynku
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia branżowe
  • Możliwość awansu na stanowisko kierownicze
  • Praca w Warszawie z jednodniowymi delegacjami