Connecting

Inzynier robot elektrycznych

Job Title: Inzynier robot elektrycznych
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: €1200 - €1700 per month
Start Date: 2018-05-07
Reference: 79163
Contact Name: Jan Iskrzycki
Contact Email: jan.iskrzycki@nesgt.com
Job Published: March 21, 2018 07:57

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

NES Polska dla dewelopera mieszkaniowego z Warszawy prowadzi rekrutacje na stanowisko: Inżyniera budowy robót elektrycznych - Warszawa

Zakres obowiązków
  • Przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami,
  • Koordynacja robót,
  • Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym,
  • Przygotowywanie przedmiarów robót,
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Robót Elektrycznych oraz Kierownikiem Kontraktu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie z zakresu robót elektrycznych na budowie lub w biurze projektowym.
  • Dobre posługiwanie się w kwestiach zakupów, kosztorysami na urządzenia elektryczne, teletechniczne, zdolność weryfikacji i optymalizacja projektu,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, odpowiedzialność
  • Znajomość MS Projekt, Pakietu Office
  • Prawo jazdy kat B

Dodatkowe benefity:
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Możliwość pracy w skutecznym zespole po stronie dewelopera
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia 6000 – 7000 brutto