Connecting

Specjalista ds. Rozliczen

Job Title: Specjalista ds. Rozliczen
Contract Type: Permanent
Location: Poland, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-03-22
Reference: 79737
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: March 22, 2018 12:41

Dla naszego Klienta – dużej firmy budowlanej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Rozliczeń

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (inżynierskie/ekonomiczne).
  • Doświadczenie w rozliczaniu i administrowaniu kontraktami budowlanymi.
  • Znajomość prawa budowlanego, cywilnego, zamówień publicznych mile widziana.
  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
Zadania:
  • Kontrola kosztów związanych z realizacją budowy.
  • Analiza przebiegu realizacji kontraktu pod kątem ekonomiczno-finansowym.
  • Przygotowanie PŚP dla do zamawiającego.
  • Kontrola umów, faktur i wszelkich zobowiązań pod względem formalno-rachunkowym.
  • Sporządzanie kalkulacji roboczych, rozliczanie etapów robót.
  • Sporządzanie miesięcznych raportów dotyczących kontraktu.
  • Przygotowywanie dokumentacji do rozliczenia budowy.
  • Współpraca z innymi działami, w szczególności z działami księgowości, finansów oraz kontraktowym.
Klient oferuje:
  • Współpracę z dużą firmą budowlaną z długoletnią tradycją.
  • Praca przy kontrakcie budowlanym – budowa infrastruktury.
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Opieka medyczna, niezbędne narzędzia pracy.