Connecting

Kierownik Projektu ds. Instalacji Sanitarnych

Job Title: Kierownik Projektu ds. Instalacji Sanitarnych
Contract Type: Permanent
Location: Kielce, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-03-23
Reference: 79824
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: March 23, 2018 13:45

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta - znanej firmy budowlanej - poszukujemy
osoby do pracy w lokalizacji Kielce na stanowisku:

OPIS STANOWISKA:
  • Kompleksowe zarządzanie procesem realizacji inwestycji, zarządzanie stronami zaangażowanymi w projekt,
  • Analiza dokumentacji projektowej (strona technologiczna, finanse),
  • Optymalizacja rozwiązań,
  • Zarządzanie zespołem pracowników (podział prac, harmonogram),
  • Planowanie budżetu - bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy,
  • Kosztorysowanie prac sanitarnych i mechanicznych,
  • Wybór podwykonawców, negocjacje, zawieranie umów,
  • Koordynacja i nadzór prac projektowych oraz prac firm podwykonawczych,
  • Kontrola jakości prac i terminowości wykonania,
  • Utrzymywanie relacji z klientem.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności instalacyjnej bez ograniczeń,
  • Uprawnienia projektowe będą dodatkowym atutem,
  • Umiejętności kierownicze.
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów,
  • Narzędzia pracy adekwatne do stanowiska,
  • Szerokie możliwości rozwoju,
  • Pozytywną atmosferę pracy.