Connecting

Projektant Instalacji Przemyslowych

Job Title: Projektant Instalacji Przemyslowych
Contract Type: Permanent
Location: Kościan, Poland
Industry:
Salary: £1 per month
Start Date: 2018-04-27
Reference: 80014
Contact Name: Weronika Swiderska
Contact Email: Weronika.swiderska@nesgt.com
Job Published: March 27, 2018 14:50

Dla naszego Klienta, firmy realizującej projekty z zakresu ochrony powietrza, poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant Instalacji Przemysłowych
Lokalizacja: woj wielkopolskie

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie i analizowanie projektów w zakresie wentylacja przemysłowa;
  • Koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów;
  • Nadzór autorski nad realizacją projektów;
  • Zapewnienie zgodności projektów ze specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi.

Od osoby pracującej na tym stanowisku wymagamy:
  • Wykształcenia wyższego technicznego o specjalności inżynieria środowiska, specjalizacja wentylacja, ciepłownictwo;
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu instalacji oczyszczania powietrza, urządzeń odpylających dla inwestycji sektora przemysłowego;
  • Biegłej znajomość obsługi programów: 3D CAD SolidWorks; AutoCAD, pakietu MS Office;
  • Znajomości standardów opracowywania dokumentacji technicznej;
  • Umiejętności pracy zespołowej;
  • Doskonałej organizacji czasu pracy i nastawienia na realizację wyznaczonych zadań;
  • Dokładności, rzetelności i terminowości;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana;
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Udział w ciekawych i dużych projektach;
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.