Connecting

Maintenance Technician (Automotive)

Job Title: Maintenance Technician (Automotive)
Contract Type: Permanent
Location: Pruszków, Poland
Salary: €1 per annum, Benefits: Opieka medyczna, karta Multisport
Start Date: 2018-06-01
Reference: 80395
Contact Name: Magdalena Mirkowska
Contact Email: magdalena.mirkowska@nesgt.com
Job Published: April 05, 2018 11:40

Aktualnie dla naszego Klienta - miedzynarodowego koncernu działającego w branży motoryzacyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu (Automotive)

Miejsce pracy: Pruszków

 Zakres Zadań:
  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie maszyn i urządzeń w zakładzie;
  • Niezwłoczna reakcja na wszelkie sygnały dotyczące wadliwie funkcjonujących maszyn;
  • Kontakt z przedstawicielami serwisów zewnętrznych i dostawcami części zamiennych;
  • Dokumentowanie przestojów wynikających z nieplanowanych awarii;
  • Współpraca z operatorami maszyn w celu wzrostu efektywności i wykorzystania dostępnego parku maszynowego;
  • Modyfikacja maszyn i urządzeń pod kątem poprawy ergonomii stanowisk pracy (we współpracy z działem technologicznym);
  • Wsparcie Inżynierów oraz Trenerów w prowadzeniu szkoleń operatorów w zakresie podstawowej obsługi maszyn i urządzeń;
  • Modyfikacja/aktualizacja dokumentacji maszyn i urządzeń w związku z prowadzonymi modernizacjami.

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • Przynajmniej doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania ruchu lub serwisu;
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki, mechaniki, pneumatyki;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym ( 3 zmiany lub 4 brygady);
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV- nie jest to warunek konieczny;
  • Umiejętność posługiwania się komputerem w zakresie MS Office.

Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej;
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy;
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji;
  • Udział w ciekawych projektach;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym na preferencyjnych warunkach;
  • Możliwość skorzystania z Karty Multisport.