Connecting

Inzynier ds. Testów i Odbiorów Terenowych

Job Title: Inzynier ds. Testów i Odbiorów Terenowych
Contract Type: Permanent
Location: Poznań, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-04-05
Reference: 80415
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: April 05, 2018 16:07

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy, która w Polsce jest liderem w zakresie automatyki kolejowej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier ds. Testów i Odbiorów Terenowych
Miejsce pracy: Warszawa lub Poznań

Wymagania:
  • Wykształcenie: Sterowanie Ruchem Kolejowym,
  • Doświadczenie na stanowisku Walidatora / Testera w urządzeniach SRK lub doświadczenie w  instalacji  lub w serwisie urządzeń SRK,
  • Uprawnienia elektroenergetyczne dozór do 1kV (SEP D), Uprawnienia budowlane SRK/ELEK wykonawcze,
  • Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego.
Opis stanowiska:
  • Wykonanie funkcjonalnych testów terenowych oraz walidacji systemów SRK,
  • Koordynacja realizowanych testów wszystkich urządzeń SRK w terenie.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia techniczne i językowe, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjna lokalizacja miejsca pracy w pobliżu stacji metra oaz kolejowej.