Connecting

Kierownik Produkcji (Automotive)

Job title: Kierownik Produkcji (Automotive)
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: €1 per month
Reference: 80538
Contact Name: Bartlomiej Kulesza
Phone Number: +48 22 307 72 29
Job Published: 11 days ago

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy obecnie Kandydatów do nowopowstałego zakładu zajmującego się produkcją elementów z tworzyw sztucznych.

KIEROWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: okolice Warszawy

Zadania:
  • odpowiedzialność za ustawienie właściwych parametrów procesu wtrysku
  • opracowywanie instrukcji procesowych i technologicznych
  • odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego poprzez zabezpieczenie odpowiedniego przygotowania technologicznego i oprogramowania urządzeń wtryskowych
  • koordynacja prac serwisów zewnętrznych w zakresie modyfikacji maszyn i urządzeń
  • współuczestnictwo w ulepszaniu maszyn i urządzeń
  • Od kandydatów oczekujemy:
Wymagania
  • wykształcenia wyższego technicznego (mile widziana: technologia chemiczna lub materiałoznawstwo; specjalizacja: tworzywa sztuczne)
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • wiedzy z zakresu utrzymania ruchu maszyn i urządzeń przemysłowych
  • umiejętności planowania i egzekwowania zadań
  • nastawienia na realizację celów
  • prawa jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • Benefity
  • Szkolenia
  • Udział w projekcie tworzenia nowej fabryki (greenfield)
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji