Connecting

Quality Manager (Automotive)

Job title: Quality Manager (Automotive)
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: £1 per month
Reference: 80547
Contact Name: Bartlomiej Kulesza
Phone Number: +48 22 307 72 29
Job Published: 16 days ago

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy obecnie Kandydatów do nowopowstałego zakładu zajmującego się produkcją elementów z tworzyw sztucznych.

QUALITY MANAGER (Automotive)

Miejsce pracy: okolice Warszawy

Zakres obowiązków:
  • Kompleksowe zarządzanie i kontrola procesu jakości w zakładzie produkcyjnym branży motoryzacyjnej
  • Kierowanie pracą podległego zespołu specjalistów ds. jakości procesu i produktów
  • Całkowity nadzór nad działaniami korygującymi oraz zapobiegawczymi, identyfikacja problemów jakościowych, koordynacja działań korygujących i zapobiegawczych
  • Kontakt i wsparcie dla klientów firmy, zapewnienie zgodności procesów produkcyjnych ze standardami jakościowymi klientów
  • Definiowanie planów poprawy do wyeliminowania powstałych niezgodności w trakcie Kontroli Jakości
  • Całościowy nadzór nad dokumentacją jakościową w procesie produkcyjnym
  • Tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów oraz produktów

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Bardzo dobra znajomość norm i procesów jakościowych branży motoryzacyjnej (ISO TS 16949, IATF,  VDA
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing oraz narzędzi jakościowych przemysłu automotive - FMEA, Plan Kontroli, SPC
  • Doświadczenie w uruchamianiu Nowych Produktów i procesów zgodnych z Normami Jakości.Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i liderskie
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i umiejętności wielozadaniowości, duże poczucie odpowiedzialności
  • Umiejętność dogłębnej analizy danych, wyciągania wniosków i podejmowania decyzji.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • Benefity
  • Szkolenia
  • Udział w projekcie tworzenia nowej fabryki (greenfield)
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji