Connecting

Mechanical Designer

Job Title: Mechanical Designer
Contract Type: Permanent
Location: Łódź, Poland
Industry:
Salary: £1 per month
Start Date: 2018-04-13
Reference: 80857
Contact Name: Weronika Swiderska
Contact Email: Weronika.swiderska@nesgt.com
Job Published: April 13, 2018 13:43

Aktualnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy  produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stanowsko: Mechanical Designer (Plastics)
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie elementów i konstrukcji z tworzyw sztucznych
  • Wprowadzanie zmian inżynierskich, opracowywanie nowych rozwiązań, doskonalenie produktu
  • Testowanie, przeprowadzanie symulacji i analizy prototypów
  • Współpraca z działem R&D
  • Nadzór nad całością dokumentacji technicznej (2D oraz 3D)

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość programów CAD 3D – najchętniej unigraphics (NX) lub Ansys
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki mechaniczne),
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną kominikację
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielnej realizacji projektów mechanicznych,
  • Samodzielność, systematyczność, kreatywność.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju,
  • udział w procesie podejmowania decyzji,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w dziedzinie nowoczesnych technologii dla przemysłu