Connecting

Kierownik Robót Sanitarnych (sieci gazowe)

Job Title: Kierownik Robót Sanitarnych (sieci gazowe)
Contract Type: Permanent
Location: Suwałki, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-04-23
Reference: 81271
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: April 23, 2018 12:14

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy budowlanej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:
miejsce pracy: Suwałki

Obowiązki:
  • pełnienie obowiązków kierownika robót sanitarnych - sieci gazowe,
  • planowanie, organizację i nadzór nad realizacją robót,
  • kontrolę pracy podwykonawców,
  • nadzór nad dokumentacją ,
  • rozliczanie finansowe.
Wymagania:
  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej,
  • doświadczenia przy realizacji 1 zadania obejmującego budowę lub przebudowę dróg lub ulic od rozpoczęcia robót do zakończenia funkcji na stanowisku: Kierownika Robót Gazowych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pozytywną atmosferę pracy w miedzynarodowym środowisku wśród profesjonalistow.