Connecting

Planista Projektow

Job title: Planista Projektow
Contract Type: Permanent
Location: Poznań, Poland
Industry:
Salary: €1 per annum
Reference: 81626
Contact Name: Mateusz Buczak
Phone Number: 0161 942 4000
Job Published: 21 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

NES Polska dla dużej firmy budowlanej realizującej kontrakty typu EPC z zakresu budownictwa przemysłowego, energetycznego oraz gazowego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Główny Planista Projektów / Specjalistę ds. harmonogramów

Miejsce pracy: Inwestycje w Polsce oraz na Świecie

Główne obowiązki:
  • Realizacja harmonogramów ogólnych i szczegółowych projektów - planowanie, przygotowywanie, kontrolowanie, analiza postępów prac
  • Budżety projektów – w powiązaniu z harmonogramami – kontrola oraz analiza budżetów kosztów bezpośrednich i pośrednich projektów
  • Udział w tworzeniu prognozy cashflow dla projektów
  • Raportowanie stanów projektów do Dyrektora pionu realizacji projektów EPC oraz kierowników projektów
  • Współpraca z Działem Finansowym i z Działem Przygotowania Kontraktów
  • Udział w szacowaniu ryzyk dla poszczególnych projektów i całej firmy
  • Narzędzie kontroli – MS Project, Infor
Wymagania:
  • Biegła znajomość w stopniu zaawansowanym MS Project
  • Mile widziana znajomość oprogramowania Primavera
  • Znajomość języka angielskiego biegle w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w planowaniu min 2 lata oraz w realizacji projektów
  • Wykształcenie techniczne – mile widziane z zakresu budownictwa
  • Znajomość zagadnień z zakresu budżetowania oraz przepływów pieniężnych
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność zarzadzania zespołem
  • Zadaniowość, skierowanie na realizacje celów
  • Umiejętność rozwiazywania problemów i podejmowania decyzji
  • Analityczne myślenie
Nasz Klient oferuje:
  • Rozwój zawodowy w rozpoznawalnej marce oraz współpraca przy projektach energetycznych i gazowych realizowanych na całym Świecie.
  • Międzynarodowa współpraca na kontraktach zagranicznych.
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony, benefity korporacyjne oraz zakwaterowanie na realizowanych inwestycjach.
  • Wsparcie przy ewentualnej relokacji oraz długoterminową współpracę zawodową.