Connecting

Specjalista ds. techniczno-administracyjnych

Job Title: Specjalista ds. techniczno-administracyjnych
Contract Type: Permanent
Location: Katowice, Poland
Industry:
Salary: PLN6000 - PLN7000 per month
Start Date: 2018-05-16
Reference: BH-82629
Contact Name: Mateusz Buczak
Contact Email: Mateusz.buczak@nesgt.com
Job Published: May 17, 2018 10:18

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. techniczno-administracyjnych będzie odpowiedzialna za prowadzenie Biura Budowy w zakresie dokumentacji projektowej związanej z inwestycją budowy bloku energetycznego.

Zakres obowiązków:
  • Zapoznanie się z w wymaganiami kontraktu w zakresie wymogów organizacyjnych i dokumentacji.
  • Uzgodnienie i prowadzenie z podległymi Podwykonawcami procesu przygotowania dokumentacji budowy (POR, IBWR, PKiB i inne) oraz dokumentacji jakościowej i eksploatacyjnej i bieżące przekazywanie jej do Zamawiającego.
  • Współpraca z Dyrektorem Budowy i branżowymi Kierownikami Projektu w zakresie kompletacji wymaganych dokumentów jakościowych i eksploatacyjnych z zakresu dostaw.
  • Wsparcie w ramach Biura Budowy Administratora prowadzącego kontraktu.
  • We współpracy z Administratorem prowadzącym i nadzorem budowy, przygotowywanie odpowiednich dokumentów (protokołów itp.) niezbędnych do odbioru etapów realizacji wynikających z harmonogramów rzeczowo-finansowych.
  • Współpraca z odpowiednimi służbami Zamawiającego w zakresie przekazywania i opiniowania dokumentacji Wykonawcy.
  • Współpraca z działem zakupów w zakresie logistyki dostaw na budowę ( do Zamawiającego i/lub Podwykonawców).
  • Współpraca z inż. Prowadzącym ds. zakupów w zakresie przygotowywania wymaganych tłumaczeń na język polski dokumentów z zakresu dostaw.
  • Archiwizacja dokumentów budowy wg wymogów Kontraktu i wewnętrznych procedur.
  • Obsługa administracyjna Biura Budowy w zakresie korespondencji z Zamawiającym
  • Podwykonawcami i innymi uczestnikami Projektu/Budowy.
Wymagania wobec Kandydata:
  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe związane z administracją dokumentów związanych z projektami budowlanymi.
  • Doświadczenie w prowadzeniu biura budowy będzie dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki związane z elektryką, automatyką lub budownictwem.
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office.
  • Bardzo dobra znajomość dokumentacji budowlanej.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Nasz Klient oferuje:
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.
  • Umowę o pracę oraz pakiet benefitów korporacyjnych.
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku.
  • Współpracę przy jednym z najbardziej prestiżowych projektów energetycznych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach spółki.