Connecting

Civil Structural Engineer (Gdansk)

Job Title: Civil Structural Engineer (Gdansk)
Contract Type: Permanent
Location: Gdańsk, Poland
Industry:
Salary: PLN5000 - PLN10000 per month
Start Date: 2018-05-17
Reference: BH-82696
Contact Name: Mateusz Buczak
Contact Email: Mateusz.buczak@nesgt.com
Job Published: May 18, 2018 13:50

Obecnie dla międzynarodowej firmy budowlanej realizującej projekty z zakresu budownictwa drogowego, kolejowego, kubaturowego oraz przemysłowego poszukujemy specjalistów na stanowisko Civil Structural Engineer.

Stanowisko: Civil Structural Engineer
Miejsce pracy: Gdańsk – Biuro Techniczne Projektu
Rodzaj inwestycji: Budowa obiektu przemysłowego
Współpracuje z: Kierownikiem Technicznym, Projektantami.

Zakres obowiązków:
  • Weryfikacja rysunków i raportów z obliczeń przeprowadzonych przez zewnętrznego konsultanta ds. projektu;
  • Uczestnictwo w spotkaniach koordynacyjnych i warsztatowych z działem technicznym i zewnętrznymi konsultantami - projektantami;
  • Analizowanie dokumentacji projektowej oraz optymalizacja projektu we współpracy z Kierownikiem Technicznym i Projektantem Wiodącym;
  • Kontrola i weryfikacja dokumentacji projektowej w kontekście wymagań projektu budowlanego;
  • Wsparcie w projektowaniu konstrukcji stalowych i żelbetowych;
  • Wykonywanie obliczeń statystycznych i wytrzymałościowych.
Wymagania wobec Kandydata:
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania konstrukcji stalowych lub/i żelbetowych;
  • Wykształcenie wyższe budowlane;
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;
  • Znajomość oprogramowania: MS Office i Autocad;
  • Bardzo dobrej znajomości jednego z programów: Revitt, Civil 3D lub Robot;
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1.
Nasz Klient oferuje:
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz korporacyjny pakiet benefitów (Medicover, multisport);
  • Realizacja prestiżowego projektu budowlanego oraz współpracę z doświadczoną kadrą Inżynierów i Managerów;
  • Rozwój zawodowy w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej;
  • Pełne wsparcie oraz wdrożenie w powierzone obowiązki.