Connecting

Quantity Estimator (Gdansk)

Job Title: Quantity Estimator (Gdansk)
Contract Type: Permanent
Location: Gdańsk, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-05-17
Reference: BH-82702
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: May 18, 2018 14:23

Obecnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kosztorysant / Inżynier ds. Rozliczeń i kalkulacji

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie kosztorysów inwestycji w zakresie robót budowlanych.
  • Analiza dokumentacji przetargowej i wymagań technicznych (rysunki, specyfikacje) związanych z procedurą przygotowania ofert.
  • Przygotowanie i komplementacja dokumentów potrzebnych do sporządzenia wyceny.
  • Dokonywanie kosztorysów ofertowych, w tym: kalkulacji kosztów robocizny, obliczanie zapotrzebowania materiałowego i sprzętowego.
  • Samodzielna praca przy przygotowywaniu kalkulacji.
  • Harmonogramowanie robót.
  • Kontrola materiałów.
  • Rozsyłanie zapytań do podwykonawców.
  • Nadzór i koordynacja prac związanych z budową.
  • Kontrola kosztów budowy, postępu robót.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość programów (MS Office, AutoCAD).
  • Umiejętność kosztorysowania.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy, pracy w zespole, komunikatywność.
Klient oferuje:
  • Ciekawą pracę przy dużym kontrakcie budowlanym.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności.
  • Niezbędne narzędzia.
  • Dostęp do benefitów pracowniczych (opieka medyczna, karta Multisport).

Prosimy przesyłać aplikacje w języku polskim oraz angielskim.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.