Connecting

Kierownik Robót Sanitarnych (inst. gazowe)

Job title: Kierownik Robót Sanitarnych (inst. gazowe)
Contract Type: Permanent
Location: Kędzierzyn-Koźle, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-83231
Contact Name: Anna Nawrot
Phone Number: 506 043 331
Job Published: 21 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Dla naszego klienta - lidera krajowego rynku budowlanego poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Zadania:
  • Nadzorowanie i koordynowanie robót budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami, sztuką budowlaną oraz dokumentacją,
  • Analiza dokumentacji technicznej,
  • Przeprowadzanie bieżących odbiorów jakościowo i ilościowo,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Uprawnienia do kierowania robotami w branży sanitarnej bez ograniczeń,
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót Sanitarnych (minimum jedno zadanie polegające na wykonaniu robót dot. instalacji gazowych wysokiego ciśnienia (gaz ziemny) – co najmniej jeden obiekt: węzeł rozdzielczo-pomiarowy/ tłocznia gazu/ kopalnia ropy naftowej i/lub gazu ziemnego/ magazyn gazu/ rafineria),
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę oraz pakiet świadczeń socjalnych,
  • Możliwość rozwoju,
  • Przyjemną atmosferę pracy.