Connecting

Structural Designer

Job Title: Structural Designer
Contract Type: Contract
Location: Kościan, Poland
Industry:
Salary: PLN1 per annum
Start Date: 2018-05-31
Reference: BH-83378-1
Contact Name: Weronika Swiderska
Contact Email: Weronika.swiderska@nesgt.com
Job Published: June 01, 2018 14:51

Dla naszego Klienta, firmy realizującej projekty z zakresu ochrony powietrza, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kościan woj. wielkopolskie

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie konstrukcji stalowych i żelbetowych;
  • Sporządzanie projektów budowlanych i wykonawczo – warsztatowych;
  • Tworzenie koncepcji projektowych;
  • Współpraca z biurami architektonicznymi.

Wymagania:

  • Posiadanie uprawnień projektowych bez ograniczeń w specjalności konstrukcjno budowlanej;
  • Biegła obsługa programów obliczeniowych 2D i 3D;
  • Biegła obsługa programu BOCAD;
  • Mile widziana umiejętność pracy w programach ADVANCE STEEL, TEKLA STRUKTURES, REVIT STRUCTURE;
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania AUTOCAD;
  • Doświadczenie w projektowaniu obiektów przemysłowych min 2 lata;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Samodzielna organizacja czasu pracy;

Oferujemy:
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w dynamicznym zespole;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Dobrą atmosferę pracy;
  • Udział w realizacji dużych projektów.