Connecting

Specjalista. ds Umów i Przetargów

Job Title: Specjalista. ds Umów i Przetargów
Contract Type: Permanent
Location: Kościan, Poland
Industry:
Salary: PLN1 per month
Start Date: 2018-05-31
Reference: BH-83380
Contact Name: Weronika Swiderska
Contact Email: Weronika.swiderska@nesgt.com
Job Published: June 01, 2018 15:05

Dla naszego Klienta, firmy realizującej projekty z zakresu ochrony powietrza, poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds Umów i Przetargów
Lokalizacja: Kościan woj. wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert przetargowych,
  • nadzór nad umowami przetargowymi,
  • praca z bazami danych,
  • obsługa posprzedażowa postępowań przetargowych,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży,
  • budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi,
  • raportowanie wyników.
  • Od osoby pracującej na tym stanowisku wymagamy:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • doświadczenie w pracy z postępowaniami przetargowymi,
  • komunikatywność i wysoka orientacji na Klienta,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami,
  • umiejętność współpracy i współdziałania,
  • wysokie kompetencje w zakresie planowania i organizacji pracy,
  • zdolności analityczne,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excela,
  • wysokie zaangażowanie i sumienność,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Możliwość samodzielnej realizacji założonych projektów inżynierskich przy jednoczesnym silnym wsparciu doświadczonego zespołu;
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Bardzo dobre warunki pracy i wynagradzania.