Connecting

Kosztorysant

Job Title: Kosztorysant
Contract Type: Permanent
Location: Rawicz, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-06-03
Reference: BH-83433
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: June 04, 2018 14:12

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy budowlanej realizującej projekt kolejowy poszukujemy do pracy w biurze budowy Kandydatek /-ów na stanowisko:

Kosztorysant - miejsce pracy: Rawicz

Opis stanowiska
    • tworzenie kosztorysów RMS
    • wsparcie w tworzeniu zapytań ofertowych
    • sporządzanie raportów dotyczących postępu prac
    • weryfikacja dokumentacji projektowej wielu branż
    • współpraca z działem technicznym
Wymagania
    • wykształcenie wyższe techniczne
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość  Excel, Norma-Pro
    • dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy
    • umowa o pracę
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • samodzielna i odpowiedzialna praca w międzynarodowym środowisku
    • pakiet świadczeń dodatkowych w tym opieka medyczna oraz możliwość korzystania z obiektów sportowych