Connecting

Manager ds. przygotowania inwestycji

Job title: Manager ds. przygotowania inwestycji
Contract Type: Permanent
Location: Poland, Poland
Industry:
Salary: PLN14000 per month
Reference: BH-83561
Contact Name: Kamil Kalinowski
Phone Number: NES
Job Published: 13 days ago

Dla naszego Klienta – firmy z sektora mieszkaniowego, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MANAGER DS. PRZYGOTOWANIA INWESTYCJI

Zakres zadań:
  • Kompleksowe wsparcie procesu inwestycyjnego od fazy koncepcji, projektowanie, realizację poprzez oddanie budynku do użytkowania.
  • Wspomaganie pracy Dyrektora Technicznego.
  • Pozyskiwanie niezbędnych warunków technicznych, uzgodnień, decyzji, pozwoleń na budowę, ścisła współpraca z urzędami w tym zakresie, projektantami.
  • Sporządzanie oraz kompletowanie dokumentacji niezbędnej w procesie przygotowania inwestycji.
  • Odpowiedzialność za realizację zawartch umów.
  • Weryfikacja prac projektowych.
  • Udział w planowaniu budżetu.
  • Współpraca z innymi działami oraz z kluczowymi partnerami biznesowymi i podwykonawcami.
  • Przygotowywanie raportów z postępu prac, przebiegu zadań inwestycyjnych.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo).
  • Znajomość procesu inwestycyjnego i procedur administracyjnych.
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakresie przygotowania inwestycji budowlanych do realizacji w sektorze mieszkaniowym po stronie dewelopera.
  • Dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego i powiązanych ustaw.
  • Umiejętności tworzenia harmonogramów inwestycji, budżetów oraz kalkulacji kosztów.
  • Minimum komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności.
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferta:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat.
  • Możliwość pracy przy interesujących inwestycjach.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pakiet benefitów pracowniczych.