Connecting

Project Planner

Job title: Project Planner
Contract Type: Permanent
Location: Gdańsk, Poland
Industry:
Salary: PLN8000 - PLN12000 per month
Reference: BH-83947
Contact Name: Mateusz Buczak
Phone Number: nes
Job Published: 7 days ago

Job Description

Planning Engineer / Project Planner
Miejsce pracy: Gdańsk

Osoba na stanowisku Planning Engineera / Project Plannera będzie odpowiedzialna za budowę, nadzór oraz aktualizację harmonogramów robót na budowie obiektu przemysłowego w Gdańsku.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie planu prac i analizowanie elementów krytycznych przy wykorzystaniu metody ścieżki krytycznej;
  • Tworzenie harmonogramów prac przy wykorzystaniu oprogramowania Primavera;
  • Monitorowanie i aktualizowanie postępów realizacji projektu w odniesieniu do harmonogramu, budżetu;
  • Raportowanie do Technical Managera oraz Country Plannera aktualnego stanu robót, opóźnień oraz problemów wynikających z procesu budowy;
  • Sporządzanie dziennych, tygodniowych i miesięcznych raportów z postępów prac.
Wymagania stanowiskowe:
  • Wyksztalcenie w zakresie budownictwa lub odpowiednie kwalifikacje;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie związane z planowaniem prac budowlanych, mile widziane doświadczenie przy realizacji dużych projektów przemysłowych;
  • Znajomość procesu i zagadnień planowania i harmonogramowania w oprogramowaniu MS Project, Primavera lub Tilos;
  • Wysoka motywacja do realizacji powierzonych zadań oraz rozwoju zawodowego;
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office, a w szczególności Excel;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (czytanie i pisanie);
  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz rozwiązywania problemów.
Nasz Klient oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe;
  • Umowa o pracę, pakiet świadczeń socjalnych;
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowych strukturach;
  • Pełne szkolenie i wdrożone w obowiązki zawodowe;
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku.