Connecting

Specjalista ds. Zakupów

Job Title: Specjalista ds. Zakupów
Contract Type: Permanent
Location: Poland, Poland
Industry:
LNG
Salary: PLN7000 - PLN12000 per month
Start Date: 2018-06-17
Reference: BH-84107
Contact Name: Mateusz Buczak
Contact Email: Mateusz.buczak@nesgt.com
Job Published: June 18, 2018 10:55

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
NES Polska dla dużej firmy budowlanej realizującej kontrakty typu EPC z zakresu budownictwa przemysłowego, energetycznego oraz gazowego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Specjalista ds. Zakupów
Miejsce pracy: Poznań

Zakres zadań:
  • Analiza rynku dostawców materiałów i usług
  • Wysypanie zapytań ofertowych niezbędnych do wyceny i przygotowywanie ofert do przetargów oraz zakupu materiałów/usług na realizowane projekty
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami
  • Przygotowywanie draftów umów i obsługa formalna realizowanych umów
  • Analiza zapytań ofertowych
  • Generowanie dokumentów zamówień, listów transportowych itd.
  • Wsparcie w organizacji transportów, koordynacja procesów importowych.
  • Współudział w rocznej ocenie dostawców
  • Monitoring dostaw
Wymagania wobec Kandydatów:
  • Wyksztalcenie wyższe (mile widziane kierunkowe – np. logistyka)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum bardzo dobrym (B2+)
  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w dziale zakupów
  • Dobra znajomość MS Office, szczególne MS Excel
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • Otwartość na współpracę międzynarodową
  • Doświadczenie w realizacji zakupów strategicznych, inwestycyjnych będzie dodatkowym atutem.
Nasz Klient oferuje:
  • Rozwój zawodowy w rozpoznawalnej marce oraz współpraca przy projektach energetycznych i gazowych realizowanych na całym świecie
  • Międzynarodowa współpraca na kontraktach zagranicznych
  • Umowa o prac na czas nieokreślony, benefity korporacyjne oraz zakwaterowanie na realizowanych inwestycjach
  • Wsparcie przy ewentualnej relokacji oraz długoterminową współpracę zawodową