Connecting

Technician

Job Title: Technician
Contract Type: Permanent
Location: Dolnośląskie, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-06-24
Reference: BH-84622
Contact Name: Magdalena Mirkowska
Contact Email: magdalena.mirkowska@nesgt.com
Job Published: June 25, 2018 10:44

Job Description

Specjalista ds. Instalacji
Lokalizacja: woj. dolnośląskie, woj. śląskie

Opis stanowiska
  • zapewnienie ciągłości ruchu elektrowni,
  • wykonywanie wszelkich pomiarów związanych z eksploatacją instalacji zbierania i wykorzystania gazu,
  • udział w pracach serwisowych silników spalinowych gazowych oraz agregatów prądotwórczych,
  • kontrola i raportowanie parametrów pracy instalacji.
Wymagania
  • praktyczna znajomość budowy silników,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wolnym powietrzu i wysiłku fizycznego,
  • obsługa MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • posiadanie uprawnień SEP.
Oferujemy
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie oraz możliwość awansu,
  • możliwość ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej,
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania, kompetencji zawodowych oraz doświadczenia.