Connecting

Marketing Specialist

Job Title: Marketing Specialist
Contract Type: Permanent
Location: Kościan, Poland
Industry:
Salary: PLN1 per annum
Start Date: 2018-06-25
Reference: BH-84725
Contact Name: Weronika Swiderska
Contact Email: Weronika.swiderska@nesgt.com
Job Published: June 26, 2018 11:47

Dla naszego Klienta, firmy realizującej kompleksowe projekty przemysłowe z zakresu ochrony powietrza; poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu
Lokalizacja: Kościan, woj. wielkopolskie

Zakres obowiązków:
  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii i planów marketingowych
  • Redagowanie materiałów informacyjnych oraz tekstów
  • Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi marketingu internetowego do promocji firmy
  • Planowanie i realizacja kampanii promocyjnych
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych
  • Monitoring mediów
  • Budowanie pozycji strony w Internecie oraz prowadzenie internetowych kampanii marketingowych
  • Organizacja targów, szkoleń i spotkań z klientami

Od osoby pracującej na tym stanowisku wymagamy:
  • Doświadczenia na równoległym/podobnym stanowisku
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego
  • Doświadczenia w prowadzeniu działań marketingowych
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office
  • Praktycznej wiedzy z zakresu e-marketingu i reklamy internetowej
  • Umiejętności tworzenia stron internetowych
  • Bardzo dobrej znajomości programów graficznych
  • Umiejętności przygotowywania materiałów promocyjnych
  • Kreatywnego myślenia i umiejętności szybkiego wyszukiwania rozwiązań
  • Samodzielności w działaniu i dobrej organizacji pracy
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Prawa jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Dużą samodzielność