Connecting

Electrical Designer

Job Title: Electrical Designer
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: PLN10000 - PLN12000 per month
Start Date: 2018-06-25
Reference: BH-84531
Contact Name: Anna Pawlowska
Contact Email: Anna.Pawlowska@nesgt.com
Job Published: June 26, 2018 12:32

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
NES Polska dla generalnego wykonawcy działającego w budownictwie kubaturowym i przemysłowym prowadzi rekrutacje na stanowisko:
Starszy projektant instalacji elektrycznych
Opis stanowiska:
  • samodzielne projektowanie i koordynowanie instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych,
  • zapewnienie zgodności projektów z normami, specyfikacjami i wymaganiami projektowymi,
  • prowadzenie uzgodnień technicznych dla potrzeb wykonywanych projektów,
  • wykonywanie obliczeń i symulacji w zakresie projektowania,
  • pełnienie nadzorów autorskich realizowanych projektów,
  • udział w spotkaniach projektowych i konsultacjach technicznych,
  • bieżące raportowanie w zakresie prowadzonych projektów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne/elektryczne,
  • uprawnienia budowalne do projektowania w branży elektrycznej bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • uprawnienia SEP na stanowisku eksploatacji i dozoru do 15 kV,
  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość obowiązujących norm i przepisów z zakresu projektowania instalacji elektrycznych,
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD i MS Office,
  • znajomość programów wspomagających projektowanie w środowisku AutoCAD (modelowanie 3D w programie REVIT będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość programów wspomagających dobór oświetlenia, kabli i zabezpieczeń elektrycznych,
  • komunikacyjna znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja, terminowość,
  • komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole.
Oferujemy:
  • prace w prestiżowym polskim przedsiębiorstrwie,
  • prace w Warszawie,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia w przedziale 10 000 – 12 000 PLN brutto,
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności pod okiem doświadczonych współpracowników.