Connecting

Tlumacz jezyka angielskiego

Job title: Tlumacz jezyka angielskiego
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: PLN6000 per month
Reference: BH-85041
Contact Name: Anna Nawrot
Phone Number: 506-043-331
Job Published: 20 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy budowlanej realizującej projekt drogowy  poszukujemy do pracy w biurze budowy osoby na stanowisko:

Tłumacz języka angielskiego
w lokalizacji - Warszawa (Wilanów)

Zakres obowiązków:
Tłumaczenia ustne i pisemne w ramach:
  • porozumienia między pracownikami,
  • prowadzonych spotkań, narad, szkoleń,
  • korespondencji, dokumentacji.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziane doświadczenie w tłumaczeniach ustnych zdobyte w firmie budowlanej,
 Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku profesjonalistów,
  • Wynagrodzenie w wysokości 6000 PLN brutto.