Connecting

Inzynier ds. Walidacji Danych

Job Title: Inzynier ds. Walidacji Danych
Contract Type: Permanent
Location: Poland, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-07-03
Reference: BH-85194
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: July 04, 2018 12:54

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Dla naszego klienta - lidera w zakresie automatyki kolejowej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Walidacji Danych
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Walidacja rozwiązania w zakresie aplikacji specyficznej obejmująca oprogramowanie oraz zgodność oprogramowania ze sprzętem zakończona raportem walidacji (raport z walidacji danych stanowi część procesu walidacji systemu),
  • Przeprowadzenie procesu walidacji zgodnie z przyjętymi kryteriami,
  • Weryfikacja tworzonej aplikacji ( identyfikacja niezgodności pomiędzy specyficzną aplikacją a wymaganiami),
  • Udokumentowanie procesu wraz z zapewnieniem identyfikowalności (tracebility) spełnienia wymagań.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe – SRK
  • Wiedza w zakresie SRK, bezpieczeństwa technicznego, procesów weryfikacji i walidacji
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia techniczne i językowe, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny),
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.