Connecting

Kierownik Robót Hydrotechnicznych

Job title: Kierownik Robót Hydrotechnicznych
Contract Type: Permanent
Location: Gdańsk, Poland
Industry:
Salary: PLN12000 per month
Reference: BH-85240
Contact Name: Marcin Bentkowski
Phone Number: nes
Job Published: 16 days ago

Dla naszego klienta, dużego Generalnego Wykonawcy w chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • planowanie i koordynowanie robót hydrotechnicznych,
  • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów,
  • ścisła współpraca z Kierownikiem ds. Zaopatrzenia w zakresie potrzeb materiałowych, sprzętowych i służb zewnętrznych
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem,
  • monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane
  • Uprawnienia budowlane w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej bez ograniczeń
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji
  • odpowiedzialne i ciekawe zadania
  • pracę z doświadczonym zespołem