Connecting

Kierownik Kontraktu

Job title: Kierownik Kontraktu
Contract Type: Permanent
Location: Wrocław, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-85326
Contact Name: Anna Nawrot
Phone Number: 506-043-331
Job Published: 15 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Dla naszego klienta - Generalnego Wykonawcy instalacji sanitarnych - poszukujemy osoby na stanowisko:
Kierownik Kontraktu ds. Instalacji Sanitarnych – lokalizacja: Wrocław

Opis stanowiska:
  • prawidłowe i terminowe wykonanie kontraktu zgodnie z harmonogramem i budzetem,
  • odpowiedzialność za przestrzeganie przez podległych pracowników dyscypliny pracy, przepisów BHP i p-poż.
  • ofertowanie prac budowlanych, poszukiwanie podwykonawców, negocjowanie cen i warunków umowy z podwykonawcami,
  • optymalizacja procesów budowy,
  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego.
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Kontraktu w firmie branżowej,
  • wcześniejsze doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót Sanitarnych,
  • doświadczenie w realizacji projektów o wartości od kilku milionów w zakresie instalacji HVAC,
  • znajomość rynku podwykonawców umożliwiających samodzielne pozyskanie zasobów do realizacji zadania.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • interesującą pracę w dynamicznym środowisku i duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • samochód służbowy,
  • premie kwartalne.