Connecting

Planista produkcji/SCM

Job title: Planista produkcji/SCM
Contract Type: Permanent
Location: Sochaczew, Poland
Industry:
Salary: PLN1 per month
Reference: BH-85410
Contact Name: Weronika Swiderska
Phone Number: 500250960
Job Published: 13 days ago

Aktualnie dla naszego Kliena,  międzynarodowej firmy  produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Planista Produkcji/SCM
Miejsce pracy: Sochaczew

Obowiązki:
  • Opracowywanie planów produkcji (krótko oraz długoterminowej)
  • Otymalizacja procesu planowania porodukcji/procesu SCM
  • Wprowadzanie wskaźników mierzenia efektywności procesu planowania
  • Raportowanie realizacji planów produkcyjnych
  • Monitorowanie poziomu zmienności planu, podejmowanie akcji w celu złagodzenia ich skutków
  • Analiza prognoz produkcyjnych oraz ocena bieżących mocy produkcyjnych zakładu
  • Współpraca z działem customer Service
  • Współpraca z Plant Managerem

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe inzynieryjne lub z obszaru  zarządzania produkcją
  • Doświadczenie w planowaniu produkcji najlepiej około 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego
  • Bardzo dobra znajomosć programu Excel
  • Inicjatywa, proaktywność w działaniu, wprowadzanie własnych pomysłów

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczną, karta MultiSport
  • Bardzo atrakcyjna ścieżka rozwoju w kierunku zarządzania produkcją