Connecting

Asystent/ka biura

Job title: Asystent/ka biura
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: PLN4200 - PLN7000 per month
Reference: BH-85486
Contact Name: Anna Pawlowska
Phone Number: 01
Job Published: 11 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
NES Polska dla naszego międzynarodowego klienta z branży energii odnawialnej prowadzi rekrutację na stanowisko:
Asystenta/ki biura
Lokalizacja: Warszawa
Opis stanowiska:

  • Kontakt z interesariuszami i pracownikami biura,
  • Kompleksowa obsługa recepcji i biura: przyjmowanie gości, obsługa spotkań, obsługa połączeń telefonicznych,
  • Dystrybucja dokumentacji projektowej i korespondencji,
  • Organizowanie bazy danych i archiwów,
  • Przygotowywanie raportów, listów, innych dokumentów oraz notatek ze spotkań,
  • Aktualne problemy związane z funkcjonowaniem biura.
  • Organizacja podróży służbowych krajowych i zagranicznych,
  • Tłumaczenie mniejszych dokumentów,
  • Zarządzanie biurem – kupownie zaopatrzenia niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania biura.

Wymagania:
  • Znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office,
  • Biegła znajomość j. Angielskiego,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, najchętniej w firmie międzynarodowej lub w kancelarii prawnej,
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • Dobra organizacja, terminowość,
  • Posiadanie wysokich umiejętności interpersonalnych.

Oferujemy:
  • Prace w prestiżowym przedsiębiorstrwie,
  • Umowa o pracę,
  • Prace w nowoczesnym biurze w Warszawie,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia w przedziale 4200 – 7000 brutto.