Connecting

Specjalista ds. PR

Job Title: Specjalista ds. PR
Contract Type: Permanent
Location: Police, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-07-10
Reference: BH-79803
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: July 11, 2018 14:44

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta - jednej z największych w Polsce spółek, która realizuje projekt budowy instalacji petrochemicznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. PR
miejsce pracy - Police

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i realizacja strategii komunikacyjnej oraz określenie i wdrożenie konkretnych działań w celu realizacji założonej strategii;
  • Tworzenie polityki wizerunkowej, polityki informacyjnej oraz komunikacji zewnętrznej spółki;
  • Kształtowanie, nadzór i realizacja zadań w obszarze komunikacji wewnętrznej, w tym:
    • Zapewnienie zgodnego ze standardami firmy poziomu jakości świadczonych usług na rzecz wszystkich interesariuszy zewnętrznych,
    • Współpraca z mediami,
    • Zarządzanie sytuacjami kryzysowymi,
    • Podejmowanie działań w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania strony internetowej spółki,
    • Nadzór nad przygotowywaniem materiałów promujących spółkę,
    • Przygotowanie i realizacja przyjętego na dany rok planu działalności sponsoringowej spółki oraz umów darowizny,
  • Kształtowanie, nadzór i realizacja zadań w obszarze zasad odpowiedzialności biznesu CSR;
  • Tworzenie treści dla działań PR, w tym: prezentacji, broszur.
  • Wsparcie w prowadzeniu wystąpień publicznych  dla przedstawicieli spółki.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Doświadczenie przy projektach, które wymagały decyzji środowiskowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kategorii B.
 Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę wymagającą dużej samodzielności w podejmowaniu decyzji i dającą jednocześnie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności,
  • Przyjazną atmosferę pracy w środowisku profesjonalistów.