Connecting

Dyrektor Oddziału (Gospodarka odpadami)

Job title: Dyrektor Oddziału (Gospodarka odpadami)
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonusy, autosłużbowe
Reference: BH-85741
Contact Name: Bartlomiej Kulesza
Phone Number: 00 48 22 307 72 29
Job Published: 8 days ago

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, lidera na rynku lokalnym i globalnym w swojej branży, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki
  • kierowanie działalnością operacyjną oddziału oraz nadzór nad podległymi pracownikami
  • zapewnienie efektywnej działalności oddziału
  • zarządzanie podległym zespołem w tym motywowanie go do osiągania założonych celów
  • opracowanie, wdrażanie rozwiązań i procedur poprawiających skuteczność procesów logistycznych oraz handlowych
  • zarządzanie flotą samochodową oraz nadzór na pracą dyspozytorów
  • uzyskiwanie możliwie najlepszych wyników organizacyjnych i ekonomicznych
  • współpraca z Zarządem w planowaniu rozwoju oddziału
  • prowadzenie rozmów handlowych oraz kontakt ze kluczowymi Klientami firmy
  • współpraca z lokalnymi samorządami
  • analiza i kontrola wydajności oraz kosztów wykonywanych kontraktów
  • analiza wydajności poszczególnych działów
  • tworzenie procedur i standardów
  • opracowanie i realizacja budżetów rocznych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe preferowane inżynierskie lub ekonomiczne)
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku menadżerskim w branży gospodarki odpadami
  • doświadczenie w zarządzaniu logistyką oraz w obszarze przetwarzania odpadów
  • doświadczenie w pracy z Klientami instytucjonalnymi oraz indywidualnymi
  • dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej lokalnym i globalnym liderem w swojej branży
  • szereg benefitów (samochód służbowy, narzędzia pracy, szkolenia)
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system bonusowy