Connecting

Production Manager (Automotive)

Job Title: Production Manager (Automotive)
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Atrakcyjne wynagrodzenie
Start Date: 2018-07-12
Reference: BH-80538
Contact Name: Bartlomiej Kulesza
Contact Email: bartlomiej.kulesza@nesgt.com
Job Published: July 13, 2018 12:29

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy obecnie Kandydatów do nowopowstałego zakładu zajmującego się produkcją elementów z tworzyw sztucznych.

KIEROWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: okolice Warszawy

Zadania:
  • Zarządzanie codziennymi działaniami produkcyjnymi
  • Planowanie działań operacyjnych dotyczących kosztów, jakości i terminów
  • Organizacja działań personelu
  • Organizacja procesów produkcyjnych
  • Osiąganie wyznaczonych celów w zakresie produktywności i rentowności
  • Zarządzanie pracownikami produkcyjnymi
  • Szkolenie pracowników
  • Analiza statystyczna
Wymagania:
  • Tytuł Magistra/Inżyniera w dziedzinie Inżynierii Mechanicznej, Inżynierii Przemysłowej, Produkcji
  • Silna motywacja i chęć osiągania wyników
  • Znajomość zasad LEAN: Six Sigma Black Belt lub Green Belt będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w środowisku produkcyjnym wykorzystującym TQM, ISO / IATF 16949, Lean Manufacturing i / lub Six Sigma będzie wysoko preferowane
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • Benefity
  • Szkolenia
  • Udział w projekcie tworzenia nowej fabryki (greenfield)
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji