Connecting

Dyrektor Techniczny

Job Title: Dyrektor Techniczny
Contract Type: Permanent
Location: Poland, Poland
Industry:
Salary: PLN20000 - PLN30000 per month
Start Date: 2018-07-12
Reference: BH-69924
Contact Name: Marcin Bentkowski
Contact Email: marcin.bentkowski@nesgt.com
Job Published: July 13, 2018 13:23

Job Description

Dyrektor Techniczny - Infrastruktura

Kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

  • koordynacja  działań i nadzór  nad  jakością i terminowością prowadzonych przez Spółkę kontraktów budowlanych,
  • zarządzanie budżetem i ryzykiem projektów,
  • przygotowywanie analiz technicznych robót budowlanych,
  • zapewnienie efektywnej komunikacji w zespole projektów,
  • kontakt z inwestorem,
  • wsparcie zespołu przygotowania produkcji w zdobyciu kontraktów w ramach zamówień publicznych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w realizacji projektów drogowych
  • co najmniej 10-letnie doświadczenie zawodowe
  • znajomość zagadnień z zakresu produkcji oraz zarządzania kontraktami,
  • zarządzanie finansami,
  • kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dobre warunki i narzędzia pracy