Connecting

SAP Project Manager

Job Title: SAP Project Manager
Contract Type: Permanent
Location: Tychy, Poland
Industry:
Salary: PLN1 per month
Start Date: 2018-07-19
Reference: BH-86171
Contact Name: Weronika Swiderska
Contact Email: Weronika.swiderska@nesgt.com
Job Published: July 20, 2018 16:22

Aktualnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy  produkcyjnej, z branży automotive  poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Tychy

Zakres Obowiązków:

  • Zarządzanie i realizacja projektów SAP wraz z zespołem projektowym zgodnie z celami czasowymi i kosztowymi.
  • Planowanie realizowanych projektów SAP.
  • Definiowanie budżetu dla realizowanych projektów.
  • Ustalanie odpowiedzialności dla kluczowych użytkowników SAP, członków zespołu projektowego oraz komórek organizacyjnych Zakładu.
  • Przygotowanie i kontrola realizacji poszczególnych etapów projektów SAP.
  • Stała kontrola nad techniczną zgodnością wdrażanych rozwiązań ze specyfikacją projektów SAP.
  • Ocena ryzyka projektów.
  • Kontrola kosztów projektów.
  • Planowanie zasobów ludzkich i zdefiniowanie planu szkoleń dla realizacji projektów SAP.
  • Współpraca z Wszystkimi Działami Zakładu w zakresie realizacji projektów SAP.
  • Stała współpraca z firmą konsultingową i kontrola efektywności postępu prac w realizacji projektów SAP.
  • Prezentowanie statusu projektów SAP na przeglądach Kierownictwa.
  • Bieżąca obsługa klientów wewnętrznych i utrzymanie systemu SAP w ramach występujących problemów z systemem SAP.

Wymagania:
  • Około 3 letnie doświadczenie jako kierownik lub koordynator projektów SAP.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie z procedurami SOX
  • Doświadczenie we współpracy z firmami konsultingowymi w obszarze realizowanych projektów SAP.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym, rozdzielanie zadań i egzekwowania ich wykonania.
  • Inicjatywa, wstępowanie do przełożonego z własnymi rozwiązaniami oraz pomysłami związanymi z lepszą  organizacją pracy, wydajnością i jakością (KAIZEN).

Oferujemy:
  • Stabilną pracę firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i realizowanych zadań
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Niezbędne narzędzia pracy