Connecting

Sales Manager/Expert (Packaging)

Job title: Sales Manager/Expert (Packaging)
Contract Type: Permanent
Location: Kielce, Poland
Industry:
Salary: PLN1 per month
Reference: BH-86134
Contact Name: Weronika Swiderska
Phone Number: 500250960
Job Published: 28 days ago

Aktualnie dla naszego Kliena,  dynamicznie rozwijaącej się  firmy z branży packaging, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Sales Manager/Expert (packaging)
Miejsce pracy: cała Polska (home office)

Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nowych oraz opieka nad obecnymi Klientami firmy,
  • Doradztwo i sprzedaż maszyn ważących, wielogłowicowych i pakujących przede wszystkim typu flow-pack poziomych i pionowych oraz kompletnych linii ważąco – pakujących,
  • Przygotowanie ofert handlowych i kalkulacji w oparciu o standardy firmy,
  • Negocjowanie warunków sprzedaży,
  • Opieka posprzedażowa,
  • Dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:
  • 5 - 15 letnie doświadczenie w sprzedaży maszyn, głównie do branży spożywczej
  • Otwartość na naukę i przyswajanie wiedzy specjalistycznej dotyczącej nowych maszyn,
  • Gotowość do podróży samochodem na terenie całej Polski,
  • Umiejętność nawiązywania długoterminowych relacji biznesowych.
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne, planowania pracy oraz umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Średnie lub wyższe wykształcenie, preferowane kierunki techniczne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy

Oferujemy:
  • Pracę w innowacyjnej firmie, oferującej technologiczne rozwiązania z całego świata,
  • Interesujące projekty i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne premie od wyników sprzedażowych
  • Zadaniowy czas pracy
  • Home office
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazna atmosfera w firmie.