Connecting

Specjalista ds finansowania Inwestycji

Job Title: Specjalista ds finansowania Inwestycji
Contract Type: Permanent
Location: Kraków, Poland
Industry:
Salary: Atrakcyjne wynagrodzenie
Start Date: 2018-09-02
Reference: BH-86451
Contact Name: Piotr Kanclerz
Contact Email: piotr.kanclerz@nesgt.com
Job Published: July 26, 2018 11:24

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Dla naszego Klienta bardzo aktywnego dewelopera inwestora jednego z liderów na swoim rynku poszukujemy doświadczonej, otwartej na wyzwania osoby na stanowisko:
Specjalista ds. finansowania inwestycji
Kraków
Opis Stanowiska:
  • Sporządzanie prognoz finansowych i biznesplanów dla inwestycji
  • Uczestniczenie w ustalaniu struktury finansowania dla projektu
  • Kompletacja i sporządzanie dokumentacji formalno-prawnych dla pozyskania kredytów inwestycyjnych i obrotowych lub innych form finansowania
  • Reprezentowania firmy przed bankami i innymi instytucjami finansowymi
  • Negocjacje- umów o kredytowych i prawnych zabezpieczeń z instytucjami finansowymi
  • Obsługa umów kredytowych po podpisaniu w zakresie zabezpieczeń i monitoringu kredytów
  • Sporządzanie raportów dotyczących funkcjonujących umów kredytowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, finansowe, lub pokrewne
  • Znajomość zasad rachunkowości w stopniu umożliwiającym sporządzanie prognoz finansowowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Znajomość procedury pozyskiwania finansowania bankowego
  • Umiejętności analityczne
  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Motywacja do rozwoju osobistego
  • Doświadczenie w firmie deweloperskiej lub w banku w obszarze kredytowania projektów deweloperskich
  • Umiejętność realizacja wielu zadań jednocześnie
  • Wnikliwość
Oferujemy:
  • Stałą pracę w dużej firmie deweloperskie z branży nieruchomości komercyjnych
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
  • Bogaty pakiet socjalny.