Connecting

Kierownik Robót Geotechnicznych

Job Title: Kierownik Robót Geotechnicznych
Contract Type: Permanent
Location: Łódź, Poland
Industry:
Salary: PLN12000 per month
Start Date: 2018-07-25
Reference: BH-86457
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: July 26, 2018 14:28

Dla naszego Klienta – generalnego wykonawcy (drogi, mosty, kolej, obiekty przemysłowe, hydrotechnika) w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK ROBÓT GEOTECHNICZNYCH

Zakres zadań:
  • Odpowiedzialność za prowadzenie kontraktu w zakresie geotechniki.
  • Kierowanie robotami budowlanymi zgodnie z procedurami, wymogami Prawa Budowlanego, dokumentacją projektową, specyfikac ją techniczną.
  • Nadzorowanie jakości, terminowości oraz kosztów realizowanych robót.
  • Organizacja zaplecza budowy.
  • Zarządzanie brygadami roboczymi.
  • Kontrola podwykonawców.
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji budowlanej.
  • Współpraca z kontrahentami.
  • Nadzorowanie procedury odbiorowej.
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej.
  • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie.
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy, Dyrektorem Kontraktu.
  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo).
  • Posiadanie wykonawczych uprawnień budowlanych (geologiczne, konstrukcyjno-budowlane).
  • Wymagane kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót lub Budowy.
  • Znajomość problematyki geotechnicznej.
  • Znajomość programów: MS Project, AutoCad, MS Office.
  • Dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności.
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferta:
  • Zatrudnienie na stałe w firmie, która specjalizuje się w wykonawstwie projektów w wielu dziedzinach budownictwa.
  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość pracy przy dużej inwestycji.
  • Niezbędne narzędzia pracy, pakiet socjalny.