Connecting

Kosztorysant - branża kolejowa (tory)

Job Title: Kosztorysant - branża kolejowa (tory)
Contract Type: Permanent
Location: Łódź, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-07-26
Reference: BH-86511
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: July 27, 2018 10:28

Dla naszego Klienta – generalnego wykonawcy (drogi, mosty, kolej, obiekty przemysłowe, hydrotechnika) w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
KOSZTORYSANT – Branża kolejowa (tory)

Zakres zadań:
  • Analiza dokumentacji projektowej /technicznej.
  • Kalkulacja robót torowych, sporządzanie wycen w branży torowej.
  • Sporządzanie obmiarów do wyceny na podstawie dokumentacji projektowej.
  • Kierowanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców robót budowlanych oraz negocjowanie cen.
  • Przygotowywanie harmonogramów.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, budowlane.
  • Doświadczenie na stanowisku o zbliżonym profilu.
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie kosztorysowania / wycenie robót w zakresie projektów infrastrukturalnych.
  • Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Project), AutoCAD, Norma.
  • Umiejętność obsługi programów kalkulacyjnych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Wysokie umiejetności komunikacyjne.
  • Samodzilelność oraz dobra organizacja pracy.
  • Umiejętności negocjacyjne.
Oferta:
  • Zatrudnienie na stałe w firmie, która specjalizuje się w wykonawstwie projektów w wielu dziedzinach budownictwa.
  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość pracy przy dużej inwestycji.
  • Niezbędne narzędzia pracy, pakiet socjalny.