Connecting

Kierownik Projektu ds. Instalacji Sanitarnych

Job Title: Kierownik Projektu ds. Instalacji Sanitarnych
Contract Type: Permanent
Location: Gdańsk, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-07-26
Reference: BH-79279
Contact Name: Anna Nawrot
Contact Email: Anna.Nawrot@nesgt.com
Job Published: July 27, 2018 14:03

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta - Generalnego Wykonawcy instalacji sanitarnych i elektrycznych - poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Projektu ds. Instalacji Sanitarnych
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
  • prawidłowe i terminowe wykonanie kontraktu zgodnie z harmonogramem i budzetem,
  • odpowiedzialność za przestrzeganie przez podległych pracowników dyscypliny pracy, przepisów BHP i p-poż.
  • ofertowanie prac budowlanych, poszukiwanie podwykonawców, negocjowanie cen i warunków umowy z podwykonawcami,
  • optymalizacja procesów budowy,
  • raportowanie przebiegu procesu budowlanego.

Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Projektu w firmie branżowej,
  • wcześniejsze doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót Sanitarnych,
  • doświadczenie w realizacji projektów o wartości od kilku milionów w zakresie instalacji HVAC,
  • znajomość rynku podwykonawców umożliwiających samodzielne pozyskanie zasobów do realizacji zadania.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • interesującą pracę w dynamicznym środowisku i duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • samochód służbowy,
  • premie kwartalne.