Connecting

Inzynier Robót Sanitarnych

Job Title: Inzynier Robót Sanitarnych
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: PLN7500 per month
Start Date: 2018-07-29
Reference: BH-86625
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: July 30, 2018 16:26

Dla naszego Klienta – międzynarodowego generalnego wykonawcy (drogi, mosty, kolej) w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER ROBÓT SANITARNYCH

Zakres zadań:
  • Nadzór nad terminową realizacją robót budowlanych w zakresie instalacji i sieci wodno-kanalizacyjnych, dostawami materiałów.
  • Koordynowanie robót podwykonawców.
  • Udział w przygotowywaniu harmonogramu, prowadzenie dystrybucji dokumentów.
  • Udział w zakresie doboru i kontraktowania dostawców, usługodawców oraz wykonawców.
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy, Dyrektorem Kontraktu.
  • Raportowanie postępów prac na prowadzonym kontrakcie.
  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo) - atutem będzie specjalizacja - instalacje sanitarne.
  • Wymagane doświadczenie w ramach budowy dróg lub mostów w zakresie instalacji sanitarnych.
  • Wymagana minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość programów: MS Project, AutoCad, MS Office.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności.
  • Umiejętnośći pracy w zespole, pod presją czasu.
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferta:
  • Zatrudnienie na stałe w firmie, która specjalizuje się w wykonawstwie projektów infrastrukturalnych (mosty, drogi, tunele).
  • Firma oferuje zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość pracy przy dużej inwestycji.
  • Niezbędne narzędzia pracy, pakiet socjalny.