Connecting

Teleinformatic Specialist

Job title: Teleinformatic Specialist
Contract Type: Permanent
Location: Police, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Reference: BH-86711
Contact Name: Anna Pawlowska
Phone Number: 01
Job Published: 18 days ago

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Naszym Klientem jest jedna z największych w Polsce spółek, która realizuje projekt budowy instalacji petrochemicznej. Obecnie poszukujemy dla nich osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Systemów Teleinformatycznych
Lokalizacja: Lokalizacja: woj. Zachodniopomorskie – Police

Opis stanowiska:
  • Dokumentacja na potrzeby IT.
  • Prowadzenie bieżącej inwentaryzacji sprzętu i ewidencji sprzętu IT.
  • Wsparcie przy prowadzeniu bieżącego nadzoru nad telefonami i abonamentami.
  • Aktualizacja strony pdhpolska.eu jak i przyszłych stron na cele projektowe.
  • Bieżące wsparcie użytkowników.
  • Kontakt z help deskiem.
  • Monitoring ciągłości usług IT.
  • Nadzór nad poprawną pracą sprzętu w salach konferencyjnych i innych pomieszczeniach.
  • Szkolenie nowych pracowników z podstawowych zasad ładu korporacyjnego IT.

Wymagania:

Oferujemy:
  • Prace w prestiżowym przedsiębiorstrwie,
  • Umowa o pracę,
  • prace w największej grupie chemicznej w Polsce
  • możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji