Connecting

Kierownik Robot Drogowych

Job Title: Kierownik Robot Drogowych
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: PLN12000 per month
Start Date: 2018-08-09
Reference: BH-87764-3
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: August 10, 2018 12:41

Job Description

Kierownik Robót Drogowych

Zakres obowiązków
  • Stały nadzór nad procesem realizacji robót drogowych, koordynacja i podział prac.
  • Uczestnictwo przy negocjacjach i wyborze podwykonawców.
  • Monitoring kosztów budowy, rozliczanie dostawców, usługodawców i podwykonawców.
  • Prowadzenie dziennika budowy, nadzór nad dokumentacją.
  • Współpraca z Inspektorami Nadzoru Inwestorskiego.
  • Odpowiedzialność za stan BHP na placu budowy.
  • Raportowanie postępu robót.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane.
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej,
  • Min. 2 lata doświadczenia przy budowie/przebudowie dróg klasy min. GP.
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy lub Kierownika Robót Drogowych.
  • Biegłej obsługi komputera (MS Project, Asta, AutoCAD).
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy, komunikatywność.
  • Mobilność i dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B).
Oferujemy
  • Ciekawą pracę.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności.
  • Niezbędne narzędzia.
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy.