Connecting

Specjalista ds. ofertowania

Job Title: Specjalista ds. ofertowania
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: Competitive
Start Date: 2018-08-09
Reference: BH-87766
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: August 10, 2018 12:56

Job Description

Specjalista ds. Ofertowania

Zakres obowiązków:
  • Szczegółowa analiza dokumentacji przetargowej.
  • Wykonywanie przedmiarów i kalkulacji robót.
  • Przygotowywanie oraz rozsyłanie zapytań ofertowych.
  • Wycena robót branży budowlanej.
  • Analiza porównawcza ofert.
  • Prowadzenie wstępnych negocjacji.
  • Sporządzanie budżetu ofertowego.
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych.
 Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe magisterskie o profilu ogólnobudowlanym.
  • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Mile widziana średniozaawansowana znajomość j. angielskiego.
  • Znajomość Pakietu MS Office w szczególności Exel, AutoCad.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Norma.
Oferta:
  • Umowa o pracę na pełen etat.
  • Możliwość pracy przy projekcie drogowo-mostowym.
  • Niezbędne narzędzia pracy.