Connecting

Majster Budowy

Job Title: Majster Budowy
Contract Type: Permanent
Location: Jarosław, Poland
Industry:
Salary: PLN7000 per month
Start Date: 2018-08-09
Reference: BH-87441-1
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: August 10, 2018 15:09

Opis stanowiska:
  • Wykonanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, przyjętym harmonogramem, zasadami sztuki budowlanej oraz przepisami prawa
  • Kontrola zgodności wykonanych prac z dokumentacją budowlaną,
  • Nadzór i koordynacja prac firm podwykonawczych oraz podległych pracowników
  • Weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań
  • Współpraca z dostawcami, koordynacja dostaw materiałów
  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy oraz Inżynierem Budowy
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i ppoż
  • Uczestnictwo w przeprowadzaniu inwentaryzacji rzeczowej robót
  • Uczestnictwo w organizowaniu i koordynowanie prac na budowie

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne - budowlane
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, oraz prawa zamówień publicznych
  • Minimum 2 latnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programów: MS Projekt, MS Office, NormaPRO
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego oraz metod i technik budowlanych
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy
  • Odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Bardzo dobra komunikacja z zespołem
  • Dyspozycyjności i zaangażowania oraz silnej motywacji do pracy

Oferujemy:
  • Udział w ciekawych projektach
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet socjalny
  • Niezbędne narzędzia pracy