Connecting

Kosztorysant Budowlany

Job Title: Kosztorysant Budowlany
Contract Type: Permanent
Location: Warszawa, Poland
Industry:
Salary: PLN7000 per month
Start Date: 2018-08-09
Reference: BH-87442
Contact Name: Kamil Kalinowski
Contact Email: Kamil.Kalinowski@nesgt.com
Job Published: August 10, 2018 15:28

Job Description

Kosztorysant budowlany

Opis stanowiska:

Analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności, wprowadzanie rozwiązań zamiennych/równoważnych
Przygotowywanie pytań do Zamawiającego
Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z podwykonawcami, dostawcami i projektantami
Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i aktywne nadzorowanie spływu ofert
Analiza ofert otrzymanych od podwykonawców
Sporządzanie przedmiarów, kosztorysów oraz budżetów ofertowych na podstawie dokumentacji, wizji lokalnej oraz SIWZ
Przygotowywanie dokumentów ofertowych dla Zamawiającego
Analizy rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych

Wymagania:

Wykształcenie wyższe budowlane
Znajomość branży budowlanej
Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
Umiejętność przygotowywania przedmiarów i kosztorysów
Praktyczna znajomość oprogramowania: MS Office, Norma
Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań
Samodzielność i odpowiedzialność
Zaangażowanie, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy
Komunikatywność i umiejętność kooperacji w ramach zespołu
Doświadczenie na stanowisku min. 2 lata

Oferujemy:

Udział w ciekawych projektach
Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Pakiet socjalny
Niezbędne narzędzia pracy